Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #7270 üzenetére

    Inuyasha-val én is szemezgettem régebben, majd valamikor sorra kerül az is, csak az a gond, hogy 150+ részes.

    (#7276): Csak japók csinálják, ennyi. :P

    #Darth_Revan : Valószínűleg figyelembe vették a hangzást is, a Szürkemacska valahogy jobban szájra áll. Igaz, a hamu meg sokkal inkább utalna a kard funkciójára is, mint eredetileg. De lényegtelen szerintem, ez még elnézhető. Én magyar szinkronnal néztem (átlagosnál kicsit azért jobb szerintem, egyáltalán nem rossz.. a fordítás megint más tészta), ameddig voltak részek (asszem 167-ig), majd kénytelen voltam átváltani japánra, de kellemeset csalódtam. Ichigo hangja annyira más nem Szalay Csongorral (akit amúgy nem tudom milyen megfontolásból választottak ki erre a szerepre... kb. mint Naruto-ban Garaa... szent ég...)

    ___________________

    Más:

    Rosario to Vampire + Capu2:
    Awesome!! Nem egy To Love-ru, de már megközelíti (kevesebb az elvont elmebeteg wtf elem). Harem-ecchi-comedy kombóból a legjobbak közé került nálam. :DDD [8/10] (van ilyen témában olyan anime, ahol a főhős nem egy degenerált nyominger?)

    "- Moka-san...
    - Tsukune...
    - Moka-san!
    - Tsukune!
    - Moka-san!!!
    - Tsukune!!!
    - Moka- /%+!=/""+"+ (dirr-durr-ez-az) :C
    "

    Időnként belegondolok, mit lerendezhetnek a szinkronstúdiókban, amikor fölveszik a hangokat. Különösen a zenéjét. Biztos jó móka lehet. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák