Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Crystalheart #10564 üzenetére

    Zord =/= gonosz.

    "lawful good"

    Egyszer-egyszer belefér, de állandóan a jókisfiút játszani szerintem baromi unalmas. Mi, amikor még játszottunk (most csak DnD 3. kiadásról van szó), a Chaotic Good-ot, ill. a Lawful Evil-t komáltam leginkább. A Chaotic Neutral pedig érdekes. De abban a rendszerben sem tartottam szerencsésnek az ilyen bekategorizálást. Szerencsére világklasszis KM-ünk volt :R, és szerencsére ő sem volt a beskatulyázás híve.

    De kár volt felemlegetni; de szívesen játszanék egy Ars Magica-t/ Vampire-t / Shadowrun-t / ADnD-t / MERP-et. Esetleg csak egy M.A.G.U.S.-t... :(((

    ------------------------------------------

    Revan-kun:
    "be is indult az összeesküvés gépezet az orosz sajtóban, hogy biztos az animeok a hibásak."

    Véletlenül sem a hülyegyerek vagy az anyjáék. :W

    "Egy orosz pszichológus (a helyi szaki, aki mindent "tud") azt is kommentelte, hogy az animeok lehetnek okai öngyilkosságnak, mivel (szerinte) sok olyan anime van, amiben fiúk és lányok összejönnek és együtt öngyilkosok lesznek, ezzel bizonyítva barátságukat "

    Láttam eddig ~300-at, de most hirtelen egy ilyenre sem emlékszem. :W

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák