Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #7148 üzenetére

    Heheh, ilyenkor örülök, hogy 19 évesen én nem aggódok ilyeneken, pedig "szerelmi" téren kb. egy síkon vagyunk. Micsoda időpocsékolás volna (részemről)... ;] Én detto úgy vagyok vele, hogy HA úgy alakul, barátnőt max. tanulás és egy jövedelmezőbb karrier felépítése után (ha jól sikerül, de mindent bele), egyébként meg nem sírok ezen dolgok miatt. Ha meg akkorra időm is még kevesebb lészen, úgy jártam. Addig meg... most belegondolva amúgy is kilátástalan dolog volna, így tényleg fölösleges rágódnom.

    Könyv. Hát, ha neked így jó, nyugodtan. :U (El nem tudom képzelni, könyvbe hogy jelennek meg ezek a "kapcsolatépítő tréningek"... mert amiket eddig animékben láttam, hogy szerencsétlenkednek rózsaszín könyvekből az... piff.)

    Egyébként meg minek ide könyv?? Itt van a rakás szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb lúzer karakterhadosztály az animékből. Csak utánozd őket... vagy utazz ki Japánba, ott meg aztán tuti sikered lesz, saját "háremet" alakíthatsz, csak legyél szerencsétlen, aki "uh-uooaaah"-okat nyögdécsel "Igen" helyett, azt minden kétséget kizáróan csípik a távolban. ;]

    ON:
    Maria Holic - Alive 7. rész végre le lett fordítva, így megnéztem... (Fene se fogja megvárni, míg ilyen iramban lefordítják a maradék 5 részt... de legalább dolgoznak rajta!) Rég sírtam ennyit a röhögéstől szinte egyhuzamban. :) S most, hogy kicsit otthonosabban érzem magam a témában, észrevettem, hogy ez bizony agyon van "chibizve". És ez jó! Tetszik. Ez az OP meg fenomenálisan beteg.

    (#7140) Tüzi: Mindenki? ;] (blöehh...) Persze, alapvetően mindenki. De azért vannak csúnya esetek. Rózsaszín haj pl. elég felkapott az animék többségében, ahogy észrevettem. Én viszont már láttam élőben is, magyar emberféleséget is, rózsaszín HAJJAL (90%). Nem nézett ki parókának, egyszerűen csak extrém színe volt, és nem valami cosplayes "nőszemély" volt, csak szimplán valami földönkívüli. Vannak érdekes emberek. Viszont Japánban az animéknek köszönhetően valószínűleg gyakoribb látvány az ilyen fura kinézet. Bár még nem jártam ott.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák