Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz unclefucka #6097 üzenetére

    Na, most hogy végignéztem a Denpa Onna-t, minden pontoddal egyetértek. Az animáció valóban nagyon ott van [eddig ebben az animében volt az egyik legjobb, amit láttam], nagyon szépek a rajzok - különösen a szemeket nagyon szépen kidolgozták. Végig jó kedvvel néztem, egyszer sem untam el rajta magam. Azt viszont kicsit sajnálom, hogy hipernagyonkomolyabb története nincs. Mondjuk ettől függetlenül ez a kisebb sztori is érdekel. De talán... valóban, ettől lesz olyan eredeti. Igazából olyan, hogy ez valóban megtörténhetne egy mindennapi életben, és mégse Barátok közt. Hacsak egy esetleges 2. évadban [amit nagyon remélek, hogy lesz!] nem pakolnak be valódi földönkívülieket. Szeretem az ilyet. Yashiro mondjuk gyanús nekem. És nem lett tőle "elbsztamegycsomóidőtasemmire" érzésem. :P

    Erio meg valami eszméletlen extra aranyos figura. :B

    No, remélem lesz 2. évad, mindenképp folytatnám. Még ha nem is lesz ennél komolyabb története. Maria holicnak se éppen van, sőt... enyhén értelmetlen az egész. Mondjuk az pont azért jó.

    #[oWn]f4te: Felvéve a listára! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák