Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #6028 üzenetére

    Én őt a Bleachben hallottam néhány rész erejéig Pesche-ként. Bevallom, többnyire nem igazán tudom megkülönböztetni a japán hangokat, de ez valahogy ismerős volt. Pedig Pesche nem igazán a komolyságáról híres- :))

    Chaos Head-ről valakinek vélemény? Én nemrég néztem meg az első részt, hogy megnézzem milyen. Bánom, hogy elkezdtem, amíg nem volt meg a többi része. Nagyon tetszik. Kicsit komolyabb, thriller feelinges. Azt hiszem 12 részes. Most viszont várhatok a 2. részre [indavideon is fennt van, de elég ratyi minőségben, dupla felirattal, hát köszi, inkább kihagynám]. Fura egy váltás amúgy, első ilyen stílusú anime, amibe belekezdtem. Eddig az összes elmebeteg hülyeségekkel telipakolt izé volt [kivétel a Chrno Crusade, bár az is hasonlóan ketzdődött]- No, egyelőre nagyon bejön, kíváncsi vagyok a folytatásra. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák