Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    Fú gyerekek, mit találtam véletlenül, még a múlt héten. A nyári anime-chart-ot böngészvén, legalul egy szimpatikus képre és címre leltem. Nocsak, mi ez?

    Mujaki no Rakuen

    Az ominózus cím megbizseregtetett valamit, úgy legbelül, s a hatodik érzék vészes riasztásba kezdett. Ritka az ilyen, da akkor általában valami multiverzumot megváltó esemény következik. Mujaki no Rakuen..szóval Paradise of Innocence, mi? Jól hangzik.. :>
    Aztán megtaláltam, amit meg kellett (az eredeti mangát), majd azzal a lendülettel le is szedtem az összeset és...

    AWMYGADAWMYGAD. Softcore lolicon at its best. Pure awesomeness. Az art meg annyira GUSZTA, hogy megerednek a könnyeim, csak, hogy keveredjenek a Niagaraként lezúduló nyállal.

    Easy. Peasy.

    Ezt előbb-utóbb tutira megrendelem Japánból. Meg pár A2-es wall scroll és artbook se ártana..

    Idén egy (Miért csak egy?) OVA is várható lesz belőle. Bár kétlem, hogy hozza a manga színvonalát, de a remény hal meg utoljára. Az viszont biztos, hogy első adandó alkalommal azonnal szedem.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák