Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Nova96 #26680 üzenetére

    Nem értem a kirohanásodat.. már csak ezért sem: "ezen nem tudtam elmenni, hogy LOLI=pedofil ...és aki meg szereteti az meg." Ki írt ilyet? Kezdjük ott, hogy én a műfaj létrehozóiról beszéltem elsősorban. Ahogy írtam, nem vennék rá mérget, hogy aki ilyeneket rajzol, és még élvezkedik is rá (akinek nem inge!!!!!.... -ahogy írtam korábban is), ott tuti nincs minden rendben. Lehet kapálózni, hogy deee, iggeeen, semmi baj nincs az illetővel - de igenis van.

    Ad 2, nem tudom miért jó ennek stílusnak ilyen ádáz védelmezőjeként élni. Nem, nem mondom, hogy pedofil vagy, mert szereted (amennyiben szereted) ha rajzolt kislányokat megerőszakolnak, vagy épp "szerelmeskednek" meghitten felnőtt mukikkal. De ne mond, hogy ez normális, mert nem az.

    Ebből vontam le azt a lehetőséget a cikkel kapcsolatban, mi szerint japóéknál valószínűleg sok ilyen mentálisan aberrált személy él, akik a műfajt egyfajta kielégülési támpontnak tekintik, aztán egyszer csak bátorságot merítenek, és jaj baj van. Nyilván nem a mangától lesznek pedofilok, ez már eleve bennük van. Ahogy egy tömeggyilkos is hiába játszik CoD-dal, az érzés benne van, és AZÉRT játszik ilyenekkel. No azért a két "szórakozási műfaj" (lolihentai vs. lövöldözős fps) merőben más súlyt képviselnek, pont a fentebb írt véleményem miatt. De nem érdekel, tegyél rá magasról...

    Eleve nagyobb ügyet csinálsz belőle, mint amikor valaki lemesézi az anime műfajt. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák