Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    Na, mivel I'm supposed to be learning, így most írok :D

    Trigun
    japdub

    '98-as a széria anime verziója, ami látszik a grafikán, ennek ellenére nagyon jóra sikerült, részemről több sokkal újabb és modernebb anime-t is lemosott a pályáról, nagyon jól átadta a szférát, és az akciók is szépek voltak. A sztori lassan bontakozott ki, egyre inkább felcsigázott. Illetőleg amennyire bugyuta és vidám volt az elején, annyira előjött a komoly oldala a végére. Nekem ez nagyon tetszett, ilyen váltást eddig még nem láttam. Az animet konkrétan Vash egyedül elvinné a hátán, de szerencsére erre nincs szüksége, a többi karakter is jól meg van csinálva, szerethetőek. Vash viszont egyszerűen zseniális, nagyot alkottak vele. Véleményem szerint alapmű, én nagyon élveztem. Ez bizony:

    10/10

    Ennek örömére megnéztem a filmet is, pár nappal később.

    Tigun: Badlands Rumble
    japdub

    Nos, ehhez is nagy reményeket fűztem, de egy picit csalódtam. Nekem nagyon magasra tette a mércét a sorozat, és ez állítom, hogy nem ütötte meg. Szerencsére még így is elég jó volt, Vash hozta a formáját, bár a sorozatban több ideje volt kibontakozni, és ez sokat számított szerintem. A körítés itt kicsit gyengébb volt, és bár a grafika több évvel frissebb volt, a régit jobban szerettem. Összességében persze megér egy nézést, főleg annak, aki szerette a szériát.

    7/10

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák