Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Tirexi #14600 üzenetére

    Üdv nálunk. :)

    Fairy Tail - én nézem, vélemény: ahogy mondták, "tucatshounen", sztorira egyelőre még nagyon nem kerek, ám egyáltalán nem 'gagyi' kategória. Láttam már gagyi shounen-t (pl. Black Cat)... Bár ez is szubjektív, kinek mi a gagyi, nézőfüggő. Naruto-val összevetni sem oké, mivel ez tökéletesen mentes az elhúzott 1v1 harcoktól, 5 részes taktikaecseteléstől, stb. Amire számíthatsz, ha elkezded: iszonyat sok és változatos csata, temérdek varázslat (képesség), betegre röhögős idióta humor, kevéske ecchi, jó párszor igazán megható részek. És az első hosszabb filler szezon is csak most megy úgy a ~125. rész óta (előtte csak elvétve 1-2 epizód), de ez is jól sikerült, hozza a színvonalat rendesen. Heti 1, vagy havi 4 (mikor hogy nézem) résznek teljesen jó. Ám a fősztorinak még mindig csak az alapjait lehet sejteni... (ezért rosszak ezek a neverendingek, túl sokára derül ki minden, bár így jobban meg lehet ismerni a világot, amiben játszódnak).

    Mindazonáltal azt alátámasztom, hogy rendkívül sok ezerszer jobb alkotás van ennél más kategóriában. Harcos shounenek között a Fairy Tail egyértelműen kiemelkedő szerintem.

    Eddig milyen tapasztalataid voltak, miket láttál, miket szeretsz, stb? :P

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák