Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #12926 üzenetére

    Félreérthetően írtam: 256. részig az összes eddigi nem látott részt. Tehát 24 epizódot... (8 óra). Majd öcsémmel meglesz az a 85 óra, persze azt se pár nap alatt. :))

    Amúgy már régóta (4 hónap?) én is sokkal kevesebbet nézek, mint anno, pedig még a szabadidőm is több egyelőre. Már egyáltalán nem fordul elő napi 20-25, olykor 30 (!!) epizódnyi függés. Jó ha egy nap 5-öt megnézek valamiből. Pedig igyekszem kihasználni a helyzetet, tudom jól, hogy nem lesz ez mindig így, na megy egyszer majd élni is kell ám.

    Én az Egri csillagok-at még 6. osztályos koromban olvastam el kötelezőként, nagyon tetszett akkori fejjel, de szerintem még ma is szeretném. A láthatatlan ember-t olvastad-é Gárdonyitól? 8. osztályos voltam, mikor először elolvastam (középiskolásként még egyszer), de máig az egyik kedvenc regényem, pedig én se olvastam keveset - bár az is igaz, hogy a többség inkább 'fantasy pongyolaregény' volt, valami nem épp jártas fordító által leamortizálva (pl. Tarzan sorozat, amit másfél hónap alatt kivégeztem - 24+ könyv)... Csak az utóbbi két évben váltam ilyen alig olvasós punnyadékká... utoljára ősszel olvastam az 1984-et Orwell-től. Már hiányom van megint. Gondolkodom rajta, hogy belefogjak én is Emilio Zolika (ahogy öcsém hívja) Összeomlás című művébe elsőnek, ha már annyira "ajánlva" van itthon is. :U

    #hoffman_: Azért a Bleach se volt végig komolykodós csihi-puhi. :) Na majd a Shippuuden, az talán kevésbé szájbarágós is.

    Nekem kedvenceim speciel: Jiraiya, Kakashi, Shikamaru, Shino - áááá :DDD -, Lee, Gai és persze Naruto maga. Illetve nagyon sajnálom még, hogy Hinata ALIG kap szerepet. Pedig... na kuss. :D

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák