Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz emvy #11829 üzenetére

    Mar leirtam.
    1 evet ragyurnek az angolra, hogy legalabb egy eros alapfok, vagy pre intermediate legyen , es utana jonnek. De en utana jonnek.

    Most meg nullaval nem erdemes probalkozni, mert az nagy arculcsapas lehet . Szerintem. De kitartassal, szorgalommal, es alazattal , plusz idovel kesobb, 1-2 even belul, igen.

    Merlegelnie azonban neki kell.
    ------------------------------------------------------------
    En amugy rettentoen banom, hogy nem korabban jottem. Rogton diploma utan. Sokan tortek akkoriban lelkesedesem, sokan nem hittek benne, hogy meg tudok csinalni dolgokat, meg ma is iszom a levet, mert most masok helyett en teszem tul magasra lecet. Hala egnek sikerult jo munkahelyet kifognom, kapom folyamatosan a pozitiv megerositest, hogy ne aggodjak, jo vagyok. Es fejlodok. Termeszetesen nem jo a lo egyik vagy masik oldalara sem esni, otthon viszont tobbnyire a negativ oldalt - ti. nem vagy eleg jo, te ehhez nem erthetsz , ugye sikerul stb. - kaptam.

    Inspiral ez a kornyezet, es tenyleg halas vagyok a jelenlegi munkatarsaimnak, es azoknak is, akik hittek benne, hogy meg tudom csinalni.

    Lehet ezert is erint erzekenyen minden olyan, amikor hasonlot erzek. Egyeni szocproblem.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák