Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyco

    tag

    válasz TTomax #11405 üzenetére

    Elvileg igen...

    BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

  • tildy

    nagyúr

    válasz TTomax #11405 üzenetére

    Csak ha live streamet nézel. Pl. lehet tévéd otthon, ha csak xboxszal használod játékra, akkor nem kell tv licenset fizetni.

    The law states that you need to be covered by a TV Licence if you watch or record television programmes, on any device, as they're being shown on TV. This includes TVs, computers, mobile phones, games consoles, digital boxes and Blu-ray/DVD/VHS recorders.

    You don't need a licence if you don't use any of these devices to watch or record television programmes as they're being shown on TV - for example, if you use your TV only to watch DVDs or play video games, or you only watch ‘catch up’ services like BBC iPlayer or 4oD.
    Forrás: [link]

    balinov: csak kivancisagbol, ha a bbc player-t nezed az hogy csekolja, hogy van-e tv licenszed fizetve Nem csekkolja, hogy tényleg van-e , de rákérdez , és ki kell választanod.

    Engine88 : normál tvnél be tudják valahogy mérni, nem tudom, olyan jelet ad kia készülék? Nem éri meg csalni, ha bemérnek 1000 font. Live streamnél : gondolom IP.

    emvy: sehol nem mondtál olyat, csak ezt : "BBC elofizetest nyilvan nem csekkolnak, hiszen ezert fizeted a TV-adot." Én csak erre reagáltam, hogy én épp nem fizetek tv-adót. Minek is fizessek, ha nem nézek tévét.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák