Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyasima

    senior tag

    válasz PaladiN #440 üzenetére

    Nem lenezesnek szantam az epitoipari munkaval kapcsolatosan leirtakat, bocsi, ha felreertheto volt. Itt most egyszeruen annyi a kulfoldi melos (fokent lengyel) hogy meg a szobatakaritoktol is CV-t gyujtenek es interjuztatjak oket. Es 1 allasra vannak vagy 10-15-en.

    Az epitoiparban pedig lehet fizetni a minimalber alatt is a helyi torvenyek szerint, ezert ott alkalmaznak kulfoldieket leginkabb. Meg a helyi diakokat, nyari munkara.

    En is szivesen (sot szivesebben) dolgoznek epitoiparban, csak mondjuk nem itt Irorszagban. Mert az tuti 100, hogy hetente legalabb 3x szarra azik az ember, ha kinti a melo. Meg aztan azokat a brutalis betonteglakat, amiket itt hasznaknak pakolaszni sem 1xu. Egy jokotesu magyar komuvesgyerek is rendesen megfarad benne nap, mint nap (egy ismeros arc, aki szinten itt dolgozik Killarney-be) - az ir kollegaja meg a munkaido felet pihenessel tolti, mert nem birja a tempot - az en 8 oras iroasztalos melom utan, nem hiszem, hogy kibirnam az ilyenfajta segedmunkat. De legalabbis par het biztos kene, mig megszoknam.

    Festeni, burkolni, stb. meg nem vennenek fel papirok hijjan, az tuti.

    My time is up, gotta go! ByeZ!

    toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Új hozzászólás Aktív témák