Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Amur #20089 üzenetére

    Akkor ezt sem Snapdragon-ra optimalizálták úgy tűnik, mert egyébként nem vagyok egyedül az akksi merüléssel és az akadgatással.
    Vicc, hogy egy gyengébb telefonon jobban fut a játék, pedig gondolom ugyanolyan grafikai minőségen mehet, mert külön azt sajnos nem lehet állítani (nekem ilyen játékban mindenképp fontosabb a smooth-ság és másodlagos a kinézet).

    Tippek:
    Pisztoly-t mindenképpen maxold ki, mert ugye végtelen töltény és maxolva is elég hatékony tud lenni a későbbiekben is.
    Utána ajánlanám a nyílpuskát kimaxolni (leghatékonyabb fegyver főellenfelek ellen).
    Utána jöhetnek a ruhák, ahokból is először a Bomber-t tápold fel! Ugyanis jobban fognak vele jönni az erekjék.
    Második ruhaként majd a "motorost" lesz érdemes tápolni, ha majd idővel úgy döntenél, hogy szeretnél ranglistákon pontversenyesdit játszani, amivel te még ráérsz nagyon.
    Úgyis addig még nagyon sok gyémántot kell még majd összeszedned, mire ráérsz majd pontgyűjtős nyugdíjas elfoglaltságokkal törődni. :)

    Gyémántot leggyorsabban főellenségek gyilkolásával szerezhetsz, mert egy futam alatt az első leölése 10-et, második 15, harmadik meg pl 25-öt ad. Egyszer így sikerült már egy futam alatt hatvan valahány gyémántot összeszedni.
    Ja és a sivatagos pálya főellenségei gyorsabban hullanak, cserébe viszont nagyon sok féle buzi csapda van a pályákon. :D

    Közben ma gyúrtam a játékra és már csak 3 achi hiányzik a "kimaxoláshoz", ezekből az egyik majd idővel könnyedén összejön, egy nagyon szemét lesz (élj túl 25 ingát egy futás alatt), az utolsó pedig bug-os nálam, amit jelentettem is a szupportnak. :)

Új hozzászólás Aktív témák