Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csadi0011

    őstag

    válasz Danny365 #18223 üzenetére

    Ezek közül csak a Wolf3d és a Doom "kedves" számomra, de azokkal már játszottam androidon. Nem is tudom mivel játszanék szívesen telefonon, mert nekem a GTA portok sem jönnek úgy át, hogy annyira lefoglaljanak érintőképernyőn vagy kontrollerrel, mint bill+egérrel. Talán a Max Payne elviselhető volt tableten.

    Mostanában azon gondolkodtam, hogy a Unity programjával készített játékok már 2000-s évek eleji PC játékok grafikáját utol tudják érni. Mennyi olyan játék van, ami lazán koppinthatná a Screamer 4x4 játékot, de inkább egy gagyi EVM játékot probálnak utolérni.

    Amikor megtudtam, hogy lesz RollerCoaster Tycoon mobilra én annak is örültem. Erre egy IAP-s baromságot csináltak.

    Egy értelmes Colin Mcrae Rally-t sem tudtak összehozni.

    Számomra rejtély, hogy azt miért nem látom sehol, hogy az emberek rinyálnának a Mafia pc játék androidos változatáért. Rákerestem azt hittem tele lesz vele minden erre 2-3 éves találatokat láttam csak ebben a témában. Tableten még el is tudnám képzelni.

    Crashday szintén olyan pc játék, ami szerintem elképzelhető lenne androidon. Talán még ilyen játék: Driv3r, Flatout, Far Cry, NFS PU tól a Carbon-ig,

    Csak azért ezeket emeltem ki, mert ezeket ismerik a legtöbben. De ezekből a korokból való játékok mind lehetnének már androidon.

    Volt a 90es években egy játék. POP volt a címe. Egy lufikutyával kellett lufikon ugrálni. Tipikus ügyességi puzzle játék volt, de én nem láttam azóta olyan hangulatos puzzle indie játékot.. (videó)
    Sajnos nem sikerült elindítanom androidon.

    PC-n már más játékokkal játszom. Viszont, ha elutazok valahova, ott mindig valami régebbi PC játékot kívánok meg, Én ezért akarnám leginkább telefonon látni ezeket a régi játékokat.

    :W

Új hozzászólás Aktív témák