Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haruspex

    aktív tag

    SZiasztok!

    A következőre szeretném

    Adott egy 19 éves Seicento, amiben a kazettás magnót szeretném lecserélni valami értelmesebb fejegységre. 1 dinbe kellene beférnie, mellette vannak az ablakemelők kezelői, és felette sincs sok hely, ezért reálisan max a 7 colosok jönnek számításba. Az autó sem ér sokat, ezért nem szeretnék rá egy vagyont költeni, ha nem muszáj. Mivel elégé lent van a kormány távirányító fontos lenne,de ha jól olvastam ezek az univerzálisok az összes fejegységhez hozzákapcsolhatóak. Igazából kb. zenét lejátszania kell és néha jól jöhet a GPS, de igazából arra ott van a telefon is, illetve lehet rákötök majd egy tolatókamerát, is de igazából ilyen kis kocsin az sem fontos.

    AMiket találtam azok 1gb rammal vannak szerelve, a 2gb-sek aránytalanul drágábbak, egy elfogadható árút találtam talán, ha EU-raktárból vannak, kérdés hogy ezek az 1gb-s csodákat milyen használni.

    A másik, bár az, hogy itt lehet, hogy egy kcsit off topic, de igazából ha nem ragaszkodok az androidhoz, akkor vannak Win CE-s darabok is, érdemes-e őket nézegetnem? Leginkább az 5188-as nevű amelyik szimpatikus volt, ebből lehet találni "komplett" csomagot is.

    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák