Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technaxx

    csendes tag

    Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.
    Van egy 10.25" multimédiám, ami hibátlanul működött amíg el nem rontottam.
    Találtam a neten egy az eddiginál praktikusabbnak látszó launcert és telepítettem is.
    Látszólag működött, testre lehetett szabni, minden jónak látszott míg ki nem kapcsoltam.
    Újra bekapcsolás után elkezd bootolni, de a nyitó animációnál megakad, az megy a végtelenségig, nem tudja a launchert elindítani.
    A reset gomb persze hatástalan, nem tudom gyárira visszaállítani, mindenfélét olvastam milyen trükkökkel lehet elérni a factory resetet de nem sikerült.
    Abban reménykedem gátha van itt egy android guru aki tud segíteni, vagy ismertek valakit aki jártas ilyen dolgokban és fel tudja éleszteni.
    Bocs a sok képért, igyekeztem mindent megmutatni, milyen rendszer van rajta stb., a képek azelőtt készültek mielőtt elbaltáztam.
    Előre is köszönöm !

  • Technaxx

    csendes tag

    Sziasztok, van egy 10.25" kínai multimédiám, ami hibátlanul működött amíg el nem rontottam.
    Találtam a neten egy a gyárinál praktikusabbnak látszó launchert és telepítettem is.
    Látszólag működött, testre lehetett szabni, minden jónak látszott míg ki nem kapcsoltam.
    Újra bekapcsolás után elkezd bootolni, de a nyitó animációnál megakad, az megy a végtelenségig, nem tudja a launchert elindítani. Mint külföldi fórumokból kiderült, ez a típus nem viseli az utólag telepített launchereket.
    Megkaptam a hozzá való android telepítőt, de nem értek az androidos cuccokhoz így nem tudom telepíteni.
    Esetleg van valaki aki tudna segíteni ebben, vagy tudtok valakit aki újra telepítené?
    Természetesen nem baráti alapon kérem, kösz előre is

Új hozzászólás Aktív témák