Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymek

    senior tag

    válasz gegerider #3174 üzenetére

    Na, akkor értem némi célt ;]
    Most, hogy kardodba dőltél az ára láttán, ez egy viszont eladó, vegyél egy nagy levegőt. Mensd le a képeket, hogy tudj vele érdeklődni.
    A Dasaita ugyancsak azok közé tartozik, akinek van weblapja, és teljesen, 110%biztos vagyok benne, hogy német raktáruk is, bár nem tudom ez van-e abban a raktárban.
    Tehát megint az jön, írj a gyártónak.
    Alin van olyan, hogy Dasaita official store, írj ott is nekik.
    Tehát ne csak tűnődj, írj nekik.

    A magyar esetén arra céloztam, amire a képek alapján írtam, a kamu EQ-t.
    Ezt az 5 évet ne vedd készpénznek, ennyi erővel semmit ne vásárolj.
    Mikor megérkezik, tesztelni kell mennyire melegszik a végfok, ami attól csak attól függ, milyen hűtés van rajta.
    Emellett már most mondom neked is, a processzorkártyára hűtés kell, pont.

    Sajnos messze vagy.

    [ Szerkesztve ]

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

  • petymek

    senior tag

    válasz gegerider #3174 üzenetére

    Hidd el van rálátásom, nem rossz szándékkal tépem a szám.

    Azért az ilyen Totalcaros cikkeket, meg úgy általában az egész portált, fenntartással kezeld. Nemrég főtengely siklócsapágyat cseréltünk, mert többször lehozták a Folksvágen egyik motorjával kapcsolatban, hogy jó eséllyel kinyúvad x km után. Majd mikor szét lett bontva, kiderült, semmi baja.

    [ Szerkesztve ]

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

  • Csabex

    őstag

    válasz gegerider #3174 üzenetére

    Igen, szerintem azért nem ment válasz, mert a Petymek által felsoroltak közé tartozott és ugye ha már írta, hogy felejtős, akkor lehet azért nem válaszolt, de tényleg félre értetted picit, mert szó sincs ilyenről, hisz Petymek a legsegítőkészebb és sokkal jobban benne van a dologban, no meg megott is, csak őt ritkán látni erre :DDD Most már én sem tudom faggatni, mert ugyanazt írta... Whatsapp elérhetőséget kért és elküldtem neki a qr kódot, de a tegnap vettem észre, hogy kiszúrták és nem lett elküldve az az üzi :D Amit linkelt Petymek érdekes módon én sem láttam, pedig kerestem is mielőtt írtam az eladónak. Igen, ez az az árkategória ahol nem humbuk szerintem ami a leírásban van, vagyis valóban IPS meg DSP meg minden.

    svgyula: Telefonhoz azért nem lehet hasonlítani egy ilyen egységet és egy telefonban ha vigyázol rá és tudod, hogy mit miért és hogyan, illetve hova telepítesz, akkor azért az bőven a duplája a 3 évnek. Nem kell messzi menni... Itt a fiókban mellettem az S5-ös Galaxym, előkapom és pillanatok alatt üzemkész, mai napig is kiszolgál ha gebasz lenne a P30 Pro-val ami váltotta. Na meg az alkalmazásokról is érdemes pár szót ejteni, hisz az újabbaknak sokkal nagyobb erőforrásigénye van és természetesen ha nem egy combos telefonra telepíted, akkor lagol meg miegymás, aztán a telefon van fikázva, pedig a szerencsétlen teszi a dolgát amennyire bírja a hw :) Másik példa, páromnak is az S4 elődje itt hever, azon custom rom van, de az is harcra kész és a kijelzője mai napig hibátlan, nincs beégve és szép élethűek a színek, beégésnek nyoma sincs.

    megott: PX6-ra még mindig nincs hűtés mod, nem találtál PX6 coreboard-ot? :) Petymek valamit írt, hogy elküldi neked, nem lett semmi belőle? Ha netán sikerülne, akkor értesíts légyszi, mert érdekel tutira.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák