Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz petymek #2107 üzenetére

    Szia! Nekem volt. Működött. DE! sajna kell hozzá "rálátás". A kocsiban szinte minden gyengíti a jelet! Anno' én egy GPS egységhez kaptam bónuszként. Aztán akkor dobtam ki amikor menet közben egyszer csak megláttam a saját !autómat! a kijelzőn :Y Ugyanis az előttem haladó autó tolató kamerája sz@rul volt bekötve és folyamatosan ment. Amikor utolértem az egységem ráállt bekapcsolta a kijelzőn. Tehát nem egészséges megoldás.
    #2103 kirkri
    Nem csak a google főleg ami veszélyezteti az adataidat! Ami veszélyezteti az ezeknek a fejegységeknek sehol nem látszik a biztonsági szintje! A 90% behazudott android verzió van! A felületet, a build.prop filet olyanra írom át amilyet szeretnél! Ha akarod csinálok a fejegységedből andoid 600-as verziót is!
    A probléma az, hogy egyik sem friss és amit már egy éve befoltoztak a google rendszereken az ezeken nem történt meg.............
    Nem véletlen azokon az autókon ahol gyári ez a rendszer ott nuku frissítés, telepítgetés, mókolás, mert a rendszer nem enged semmit.
    Ezek nem véletlenek! A gyári rendszerek lezártak és nem, vagy csak nehezen, szervizben módosíthatók.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák