Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz vodrosjozsi #36847 üzenetére

    Mi lehet a bloatware app? Egy idojaras widget, vagy egy zseblampa, ami a kijelzo vilagitasat is tudja hasznalni a sotetben?
    Mas tobb 100 appot hasznal, es neki nem rottyan a felefonja. Na az amit en nem veszek be. Nekem ha max 15 app van kulsore felrakva, meg sokat is mondtam.
    Milyen erdekes, a Mi6ra is ugyanazok az appok vannak felrakva, de ez meg meg nem nyekkent.. ahogy a G6 sem.
    Az S7edge se az appok miatt SZARTA ossze magat, hanem mert gyari hibas volt. Te azok utan hasznalnad meg?
    Es halkan megjegyzem, bevalalltam volna ismet azt, csak masik modellel.
    Ha teged idegesitett a "szarozasom" enkem a nyalas csopoges idegesitett, ami mar oly merteku elelvezesbe torkollott, hogy majdnem a telefonomon folyt ki a termes...
    Ha nagyon akartam volna szarozni, akkor azt miert nem tettem a sajat topikjaban?
    Ha annyira idegesito vagyok, miert nem tiltottak meg ki a forumrol? Mert kulturalt keretek kozt maradtam, es nem egy hozongo allat modjara reagaltame a dolgokat.
    Amen

    Quqesz. De rut lenne jaj :C
    Az az iphone mar robbanna a kezemben :))

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák