Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz mobilizmo #37046 üzenetére

    Ezzel a konsta-val már futottam szembe, de az a probléma hogy az enyém típusa nincsen pont a támogatottak között - ez sima I1, esetleg I1_W lenne - és ott bukik az instrukciók követése, hogy ezt a gépet hiába dugom USB kábellel gépre, se win se linux nem érzékel belőle semmit. OTG módban tökéletesen működik, azzal semmi probléma. Ezt a gépet még tölteni se lehet a MicroUSB kábellel - külön DC jack csatija van és csak azon keresztül tölthető - egyébként részben pont ez volt a döntési szempont a gép mellett annó, mert ezt így lehet egyszerre tölteni és rádugott USB eszközökkel használni...

    Android x86-ot is próbáltam rajta - abból még a legfrissebb 8.1 r1 x64 is elindul - de egyrészt a rendes sleep mode sem akar működni (csak kikapcsolja a kijelzőt) így pillanatok alatt leszívja az akkut, másrészt a wifi se probléma mentes, mert sleep-ből visszatérve az esetek felében sztrájkba lép és csak újraindítás után tud ismét csatlakozni. Az hogy a kamera és gyorsulásérzékelő sem ment az annyira nem fájt, anélkül tudnék létezni...

    A kernel az a boot:boot.img vagy a fastboot:droidboot.img? Mert akkor nem hiszem hogy ezen múlna, mert most megcsináltam azt, hogy a v1.0 telepítő csomagba csak a v2.2 root-próbás system.img-t másoltam bele, telepítettem és ugyanúgy azt mondja hogy "no su binary installed"...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák