Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beg

    veterán

    válasz kiraly.andra #36762 üzenetére

    "És semmiképp sem fogalmaznék úgy, hogy "nem tetszik" a megválaszolatlanság, csak meglepő, mert nincs itt olyan nagy forgalom, és a kérdéseimre a válasz nem lehet bonyolult. Ha valaki tudja, akkor néhány igen/nem a megoldás. Arra gondoltam, hogy épp csak elkerülte mindenki figyelmét, ezért érdemes rákérdeznem."

    Szerinted az érdemes rákérdeznem= azzal, hogy: "Hát kérem, milyen itt a szakmaiság szintje, hogy senkinek sincs lövése a bugreport témához? "

    Mert akkor ne csodálkozz, ha ezek után nem fogadnak tárt karokkal az általad dilettánsnak tituláltak.

    You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz kiraly.andra #36762 üzenetére

    Hogyha ezert nem rootolsz akkor teljesen mindegy a tobbi kerdesed mert ha nem tudod torolni ki vagy szolgaltatva.
    Majd kiderul szamodra hogy van-e limit. De szerintem nincsen ez az en educated guess-em. Neten angolul semmit sem talalni errol.

    És még mindig nincs olyan app amivel root nelkul irni tudnad a rendszert.

    Maximum az adb fastboot dolog. Amihez parancssorozni kell pc-ről. Sikeresen szoktak ily modon torolni rendszerappokat. De arra nincsen script vagy leiras hogy bugreport mappát torolj es mivel te biztos nem fogod magadtol kiatalálni hogyan kéne ( én se tudnam) ezert nem megoldás.

    Gondolom garancia miatt nem rootolsz. De akkor miert nem viszed garanciara ha baja van es hagyd a bugreportot a getchibe. Meg még a kolléga a factory resetet is emlitette az egy jo otlet.

    Meg kivancsi vagyok mitől mentett meg a bugreport. Egyebkent Usb debugging nem hinném hogy feltétlenul bugreportal kell hogy jarjon legalabbis nem egy tucattal.
    Vagy ennyiszer kell geprol vezerelned a telefont?(te szavaid)

    [ Szerkesztve ]

    Jimi Hendrix-Purple Haze

Új hozzászólás Aktív témák