Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    őstag

    válasz tordaitibi #31607 üzenetére

    szerintem le nem zabálja semmi, mert ha megfigyeled, nem telik el idő, csak simán leesik x %-ot a töltöttség.
    szóval én ezt kizárnám.
    win alatt nem fogom tudni meglesni, mi a gond, produkálja-e, hiszen nincs visszamenőleg grafikon... esetleg teljes feltöltés után lerakom és óránként rálesek.
    terhelésre esés is kérdőjel, hiszen a tab repülőben volt, amikor ezt a grafikont produkálta.
    amúgy igazi terhelésnél persze merül durván, de nincsenek benne hirtelen esések. szóval én úgy látom, nem terhelésre jelentkezik. az általad ajánlott appot felrakom majd, hátha kiderül valami.

    annyi egyértelműen látszik, hogy win alatt sokkal lassabban töltődik az aksi. 67%-on van, és szerinte még 2 óra van hátra. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • Skillet

    őstag

    válasz tordaitibi #31607 üzenetére

    Felraktam a programot. teljesen feltöltöttem az aksit, most hagyom lemerülni, de már most láttam közben valami érdekeset.

    Felső 4 sor. 89% után 69% jön :Y
    Eldobott kerek 20%-ot. Repülőben hagyom végig, aztán kiderül mi lesz még.
    Amúgy akkor logol egyet mindig, amikor 1-1% változás van?

    (#31619) lovi27
    A windows alatt másképp mennek a dolgok. Azt már észrevettem.
    Egyelőre leragadtam az androidnál, most ott letesztelem amit lehet, aztán visszatérek win alá. Ott kicsit tréfásabb lesz, mert pár óránként rá kell majd lesni szerintem... hiszen nincs app, ami figyelje az aksit.
    Igen. Valami kernel szinten lehet.
    Pedig az lenne a reálisabb, ha tényleg annyit fogyasztana repülő módban, ahogy a mostani program mutatja, 17 óra alatt esett 10%-ot.
    Aztán gondolt egyet, és leesett 20%-ot :)
    Igazából tipikusan annak tűnik, amit leírtál.
    Nem tudom win alatt mi lesz, de ezt a droid csinálja, szerintem.
    Arra is kíváncsi vagyok, mindig ugyanott dobja-e el azt a 20%-ot... egyáltalán ugyanannyit esik-e minden alkalommal.
    Lehet kellene rá egy főzött rom. Nem tudom, mennyire van hozzá. Ha van is, az megoldaná-e ezt a dolgot, vagy a kernel ugyanaz.
    Youtube-on láttam kijelző időt, mindjárt meglesem.
    Amúgy alapból az enyém ugye azt sem mutatja sajnos. :U

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák