Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Somatom #37115 üzenetére

    Ha jól értem ennek van egy kliens oldala, ami előtelepített minden Androidos eszközön és amikor a klienst futtatják akkor telepü,l amit szertnék. Ez tök jó így. A kiszolgáló oldala nem lehet valahogy nálam? Esetleg valami webszerver, aminek van egy egyszerű, könnyen áttekinthető grafikus felülete?

    pl.:

    Van egy nyelvtanár, aki hülye az egészhez, de talál egy appot a play-en, mondjuk egy játékot, ami tök jól megtanítja azokat a szavakat, amivel éppen operálni szeretne. Azt mondja, hogy ezt az appot szeretné használni az óráján.
    Én feltöltöm valahová, megjelenik egy grafikus felületen, amibe ő bejelentkezhet, innentől ha bepipálja a grafikus felületen a tanár az appot. akkor amikor a diákjai megjönnek a tatyójukkban mondjuk egy androidos alapú tablettel.
    A tablet grafikus felületén megérintenek egy ikont (iskola címere például), ami meghívja a kliens (ami lehet akár a play vagy bármi más) és az telepíti az alkalmazást.

    Szóval, hogy ne nekem kelljen menedzselni, csak egyszer felvenni az alkalmazást és annyi.

    Vagy ami play-en van azt tűzzel vassal védik, hogy csak a playről lehessen?

Új hozzászólás Aktív témák