Új hozzászólás Aktív témák

  • nagypasztor

    tag

    Az előző témához csak annyit, hogy van ügyvéd ismerősöm, aki azért bukott pert, mert a védencére nézve terhelő bizonyítékot húztak elő a tárgyaláson egy telefon hangfelvétel formájában, amiről a védence állította, hogy a kikapcsolt almás készülékről hallgathatták le, mivel arra kifejezetten figyeltek, mikor olyan dolgokról tárgyaltak, hogy a telefon ki legyen kapcsolva.

    A problémám pedig a következő, amiben remélém, tudtok tanácsot adni:
    van a családban egy Blackview A8 telefon, ami vírusos lett, és ráadásul beette magát elég mélyre a dolog. Csináltam korábban rajta egy gyári rom telepítést valamelyik programmal, viszont miután úgy tűnt, hogy megakadt a telepítés, megszakítottam a folymatot. Utána gondoltam az SP flash tool-lal a formázás+letöltés módot használva letörlök róla mindent, viszont minden bizonnyal valami olyat is formáztam, ami a telefont indítja, ugyanis úgy tűnik, hogy rá tudok tenni egy ROM-ot, viszont nem indul a készülék, sem a töltést nem érzékeli. A bootloadert törölhettem? Mivel lehetne életet lehelni bele? Vagy sikerült téglává varázsolnom?
    Bocsánat a hozzá nem értésemért. Köszönöm előre is a segítséget, vagy a vákaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák