Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Mr.C #30699 üzenetére

    Nagyon jo kerdes es tema.
    Tudomasom szerint nem nagyon lehet (meg) kikerulni.
    Viszont nem hinnem hogy itt ebben a topkban lenne a vilagon a legelso publikalasa a megoldasnak.
    Max. idezni linkelni lehetne amit mas mar elkovetett. Ez mennyire warez, ha nem itt, mashonnan ugyis megtudja.

    Jogi ertelemben buntetendo, ha valaki a sajat hibajabol elrontott sajat penzen megvett sajat telefonjat helyre szeretne hozni?

    Vagy teljes belenyugvassal ''Mekkora hulye voltam hogy eladas elott nem gugliztam fel napig!! '' felkialtassal kukazza a keszuleket.

    Es ez a sajat hiba is nagyon rezeg, igaz a jog szerint a nem tudas nem mentseg.
    Epp errol volt szo nehany oldallal visszabb, aranylag hozzaertok is elkovettek ezt a hibat.
    Teljesen laikus felhasznalotol mit kene elvarni?

    Apro szosszenet ami 20 perce esett meg velem, par hsz-al elobb tanacsot kertem mert fr. volt a telefonomon es azota nem tudok a Playstorebol letolteni. Felmentem bongeszobol, de ugye a qurvanagy
    adatbiztonsag miatt keri a megszokott felhasznalonevem. Oke, ez megy. Keri a passwordot. Ez is megy.
    Es most meglepodtem, mert kert meg telefonszamot, a teljes csaladi es utonevet amivel beregeltem, kert elsodleges es ,asodlagos mailcimet, meg meg a tokom tudja mit. Szegyellem de a nevemet nem tudtam! Be kellett mennem az asztali geprol a gogle fiokomba, ugye onnan beengedett mert nem uj eszkoz, es ott tudatosult bennem hogy a csaladi es utonev nem tordai tibor, hanem tibor tordai amit evekkel ezelott megadtam.
    Ilyenkor atlagfelhasznalo mit csinal, uj accountot mert az egvilagon semmire nem emlekszik mit adott meg 1-2 eve.

Új hozzászólás Aktív témák