Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SKyle

    tag

    Sziasztok,
    Belevágnék egy ilyen kínai telefon vásárlásába: a cél a jelenlegi Samsung Galaxy Grand Duos leváltása lenne egy 4 magos, HD vagy FHD, 5" - 5,5" -os okosra.
    Amivel nagyon meg vagyok elégedve a Grand-nál, az a hálózati elérhetőség, ami az ezelőtti HTC Desire V-hez képest szuper, mivel a HTC-nél naponta többször leszakadt mindkét SIM a hálózatról (aztán a nejem este skype-on szólt, hogy aznap megint nem volt elérhető egyik kártyám sem).
    Az egyik SIM magyar privát, a másik céges külföldi, főként külföldön használom mindkettőt, mert a cégeset nem szokták hívni, amikor Magyarországon vagyok.
    Azt szeretném kérni a tisztelt fórum társaktól, hogy valaki, aki hozzám hasonló módon (külföldön magyar kártyával + egy külföldi kártya) használ a topikban szereplő, a fenti kívánalmaknak megfelelő telefont, az írjon nekem ajánlást a sajátjáról, főleg a hálózati stabilitás és hálózati adatforgalom minősége/sebessége érdekelne (2G/3G). (Amik eddig tetszenek, azok a Neo N003, Faea F2S, ZOPO C2/ZP980, de nem ragaszkodom ezekhez, ha valakik meggyőznek más modell(ek) képességeiről.)
    Köszi előre is!

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

  • SKyle

    tag

    Jó reggelt mindenkinek! #50869-re esetleg valaki írna pár mondatot? Köszi!

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

  • SKyle

    tag

    Sziasztok,
    (előre is bocsánatot kérek, mivel ez duplázásnak számít, de az előzőleg feltett kér(d)ésemre (#50869) senki nem reagált)
    Belevágnék egy ilyen kínai telefon vásárlásába: a cél a jelenlegi Samsung Galaxy Grand Duos leváltása lenne egy 4-8 magos, HD / FHD, 5" - 5,5" -os okosra.
    Amivel nagyon meg vagyok elégedve a Grand-nál, az a hálózati elérhetőség, ami az ezelőtti HTC Desire V-hez képest szuper, mivel a HTC-nél naponta többször leszakadt mindkét SIM a hálózatról (aztán a nejem este skype-on szólt, hogy aznap megint nem volt elérhető egyik kártyám sem).
    Az egyik SIM magyar privát, a másik céges külföldi, főként külföldön használom mindkettőt, mert a cégeset nem szokták hívni, amikor Magyarországon vagyok.
    Azt szeretném kérni a tisztelt fórum társaktól, hogy valaki, aki hozzám hasonló módon (külföldön magyar kártyával + egy külföldi kártya) használ a topikban szereplő, a fenti kívánalmaknak megfelelő telefont, az írjon nekem ajánlást a sajátjáról, főleg a hálózati stabilitás, hálózati adatforgalom minősége/sebessége (2G/3G/LTE) és a két SIM együttműködési képessége érdekelne.
    Amik eddig tetszenek, azok a Neo N003, Faea F2S, ZOPO C2/ZP980 (vagyis 2013-10-19-én ezek voltak, de mostanában nem olvastam a topikot), de nem ragaszkodom ezekhez, ha valakik meggyőznek más modell(ek) képességeiről.
    Köszi előre is!

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

  • SKyle

    tag

    válasz Graphics #69287 üzenetére

    @Duliee: Köszönöm a gyors tájékoztatást! :R

    További tapasztalatokat is szívesen várok! :K

    [ Szerkesztve ]

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Új hozzászólás Aktív témák