Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz SKyle #69285 üzenetére

    Mérettől függően érdemes szétnézni pl.

    Lenovo kínálatában tudom ajánlani:

    S860: fém házas kialakítás , 2SIM, 4000-es aksi, bevált és ismert MT6582-es 4magos SoC
    + Hosszú üzemidő
    - Nincs LTE

    Ár: 260-280$

    Lenovo K910 akkor, ha nagyobb a keret.

    Ezen telefonokhoz elérhető jó support.

    Xiaomi Hongmi Note is ajánlott lesz, amint elérhető lesz WCDMA verzióban, jó szoftveres háttér, példás frissítések.

    Ár?

    MTK SoC-kal szerelt telefonok általában 2G / 2G+3G kapcsolatot tudnak, tehát egyik sim csak 2G
    Ritka kivétel, hogy ez máshogy van.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • svgyula

    addikt

    válasz SKyle #69285 üzenetére

    Szia!
    Németországban a 3g hálózat lefedettsége a méretek miatt rosszabb mint itthon. A céges magyar kártáyádon állítsd be a romingot mert akkor mindegy milyen hálózatot talál (nálam legalább is mindegy volt) na meg a 2g vagy sima gsm. Sajnos a nagyvárosok környékén sem tudtam mindenhol a 3g-s mobil internetet használni.
    Bementem pl Berlin felett egy kisvárosba vagy 3 mobil szolgáltatóhoz és kértem internet-et megnézték a térképet és azt mondták ott nincs. Ugyanez volt Köln környékén, Stuttgartba, stb. a főnökömmel próbáltuk volna a voip hívást hát halott......... A nagyvárosok központjában ~1-2perc utána kiakad.
    Tehát próbáld meg azon a kártyán ami fontos :P csak gsm szolgáltatást beállítani.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • fateless

    veterán

    válasz SKyle #69285 üzenetére

    Nekem az itthoni két SIM, illetve a külföldi tartózkodásaim alatt 1 itthoni, egy kinti SIM esetén az elmúlt fél évben az a tapasztalatom, hogy inkább készülékfüggő és nem típusfüggő a lecsatlakozás jelensége, de ha meg is történik (pl Tronsmart-tal előfordul néha), akkor is max 5-10mp erejéig olyan helyen, ahol gyengébb a vétel.
    ZTE-vel ilyen még nem történt, Freelanderekkel sem, de noname készülékeknél nem ritka tabletben és telefonban sem. Ha ez a funkció fontos, akkor mindenképp nevesebb gyártótól vásárolj (ZTE, Lenovo, Moto, Samsung, Huawei, Sony), mert ott jobban odafigyelnek az ilyen részletekre. A "másodvonalas" kínai brand-ek közül ilyen téren még a Zopo, Xiaomi, Newman (nem csak az N2 létezik) gyártókat merem bátran ajánlani, a többinél már talán inkább készülék-specifikusnak mondanám. (A lista a teljesség igénye nélkül készült, mielőtt valaki beleköt)

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák