Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok. Lenne egy fontos kérdésem. Ma eladtam jiayu G2S tipusú telefonom és szó szerint ez történt; nálam kipróbáltuk a telefont benne volt a t-mobil és a Voda kártyám is tökéletesen működött. Kártya nélkül is próbáltuk úgy sem volt gond. A vevő elvitte majd felhívott hogy a telefon ezt írja ki;theprocess com.android.phone megállt . Mitől lehet ez egyáltalán mi ez? Elmondása alapján bele rakta a telenoros kártyáit és egy memo kártyát másik telefonból és rögtön ezt írta . Következő furcsaság: lett csinálva egy data/ factory reset elindult a telefon rendesen SIM nélkül majd telenoros SIM berak ugyanezt írja . Utánna t mobilos simmel megy rendesen újraindítás majd ugyanezt írja . Tanácstalan vagyok.

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    válasz pityu8 #53593 üzenetére

    De ha utánna bele rakta a t mobilt már ugyanezt írta. Vagy ha egyszer kiírta akkor csak reset után lehet próbálkozni ?

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Én nemrég szereztem egy ZTE V965 telefont pár kérdésem lenne: A kamera elég lassú néha 1-2 másodperc is eltelik mire sikerül megörökítenie a képet és ez emberek fotózásánál idegesítő.
    Van esetleg valami program amit tudtok ajánlani? Több alkalmazást is leszedtem már a Play áruházból de mindegyiknél a következő hibát tapasztalom: a képernyőn a kép teljesen sötét amikor megcsinálom a fényképet az viszont elég normális.....de igy nem az igazi.

    A másik kérdésem a memória: van a telefonon mem kezelő alkalmazás de átlagban 70-100Mb szabad memóriám van ami szerintem kevés.Mióta megvettem a telefont magyar nyelv van rajta és a következő alkalmazások:
    Elixir,
    Quick Boot
    Mobiluncle tools
    SuperSU,
    Root Explorer
    Root Uninstaller
    Gps Test
    Ezekről csak sejtem mik lehetnek de nem tudom pontosan. Kellenek ezek nekem? Ha csinálok teljes visszaállítást törlődnek ezek a progik? Van közük a magyar nyelvhez? Van közük a kevés memóriához?
    Hetente egyszer kapok egy ablakot amiben 1 sor van angolul amiben valami frissítést ír de a többi kinaiul van és nem merem leokézni. Tudom sok kérdés egyszerre de hajt a tudásvágy :)

    A telefon adatai:
    Modellszám V965
    Andriod 4.1.2
    Alapsáv:MOLY.WR8.W1248.MD.WG:MP.V1.P9,2013/03/11
    Kernel:3.4.5
    Build:ZTE-CN-9B18D_P188F03V1.0.0

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Én nemrég szereztem egy ZTE V965 telefont pár kérdésem lenne: A kamera elég lassú néha 1-2 másodperc is eltelik mire sikerül megörökítenie a képet és ez emberek fotózásánál idegesítő.
    Van esetleg valami program amit tudtok ajánlani? Több alkalmazást is leszedtem már a Play áruházból de mindegyiknél a következő hibát tapasztalom: a képernyőn a kép teljesen sötét amikor megcsinálom a fényképet az viszont elég normális.....de igy nem az igazi.

    A másik kérdésem a memória: van a telefonon mem kezelő alkalmazás de átlagban 70-100Mb szabad memóriám van ami szerintem kevés.Mióta megvettem a telefont magyar nyelv van rajta és a következő alkalmazások:
    Elixir,
    Quick Boot
    Mobiluncle tools
    SuperSU,
    Root Explorer
    Root Uninstaller
    Gps Test
    Ezekről csak sejtem mik lehetnek de nem tudom pontosan. Kellenek ezek nekem? Ha csinálok teljes visszaállítást törlődnek ezek a progik? Van közük a magyar nyelvhez? Van közük a kevés memóriához?
    Hetente egyszer kapok egy ablakot amiben 1 sor van angolul amiben valami frissítést ír de a többi kinaiul van és nem merem leokézni. Tudom sok kérdés egyszerre de hajt a tudásvágy :)

    A telefon adatai:
    Modellszám V965
    Andriod 4.1.2
    Alapsáv:MOLY.WR8.W1248.MD.WG:MP.V1.P9,2013/03/11
    Kernel:3.4.5
    Build:ZTE-CN-9B18D_P188F03V1.0.0

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák