Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz kobipeti #81006 üzenetére

    5" és "csak" full hd! Nagyon nagyon pozitív!!! Igazuk is van, a QHD-s epeniseket verni fogja a bencsmárkokban.

    A Mi Band is piszkál, 12$-ért, 30 nap készenlét. Ébreszteni is tud. Ha még csipog is ha túl messze kerül a teló akkor über instant get.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

  • martin555

    aktív tag

    válasz kobipeti #81006 üzenetére

    engedelmet kérek, a topicjában is megkérdeztem de nem tom azon mennyire járnak (HSZ-ek alapján)

    tehát kérdésem:

    okostelót szeretnék vásárolni, "kinőttem" a 4 collos Samsung galaxy S advance-t.

    rábeszéltek ismerősök, meg láttam már sokak kezében valamilyen "kínai brand" telót.

    5 collos telót keresek, plusz -minusz azaz kicsit lehet mégnagyobb is de azért nem note-méretű eszközt keresek. a 4coll már nagyon kevés azért nekem.

    szép kijelzőt keresek de nem vagyok túlzottan igényes, standard felbontás elég. jó betekintési szög jó lenne, IPS panel? (autóban a gyerekek filmet néznek néha rajta)

    karcolás-álló képernyő előnyben.. i9070-en a gorilla glass bejött, sokat védett, nekem az elég, fóliázni annyira nem szeretnék, vigyázok inkább rá (tok, zseb)

    normális chipsetet keresek, mi a jó most? procikban? inkább az energia "takarékosság" érdekel még adok érte több pénzt is , NEM a haveroknak felvágás érdekel hogy a PI értékét milyen gyorsan számolja ki!

    nem a "leges-legócóbb" készüléket keresem, ha valami épkézláb eszköz is elérhető lenne, szánok rá zsetont hisz x évig ez lenne most.

    sokat fényképezek, de csak közelit, tehát elfogadom a rendes objektiv nélküli mobilos fényképezést. bár az i9070 -nek az 5 megás fényképezője okés, de azért most vennék egy kicsit jobbat (nem lumia 39 megásra gondolok, nem is vennék microsoftot semmi képpen sem, csakis android)

    akku is lehetne normális. hangszóró is használom néha, ha valamelyiken szarabb kérlek jelezzétek..

    dual SIM nem érdekel, az nem számít!

    GPS -ről hallottam hogy van klón teló amiben nem megy vagy szoftverrel bűvészkedni kell, GPS kell!

    ugyanezt hallottam hogy bizonyos galaxy S3 klónoknál nem műx a mozgásszenzor, nem fordítja el a képernyőt..

    atomstabil, tehát lehetőleg szopásmentes telót keresek, nem a legócóbbat. amihez van jó stabil főzött rom, felrakom aztán megy, nem hekkelem tovább.

    jó lenne ha USB OTG támogatást tudna (lehet ez csak rom kérdése) de ez se fontos..

    gondolom ezekbe mind lehet microSD kártyát tenni, azt is szeretném

    (nincs olyan ami hardver-billentyűzetes klónteló? azt felejtsem el?)

    kérlek tisztelt emberek, erre adjatok pár konkrét típust, ha lehet, konkrét, megbízható ebay-os vagy akármi konkrét megvásárlási linkekkel, és akkor elkezdek utánanézni. köszönöm előre is.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák