Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sajtjani

    tag

    válasz wincmd32 #75347 üzenetére

    Ok. Remélem a srácok nem fognak lábon lőni. HD5000
    Ami tetszik: Teljes prémium érzet, a burkolat csendben van, gondolom mert teljesen szögletes. A hátlap matt, nem gyűjt ujjnyomot,cserébe kicsit csúszik, az oldalán végigfutó ezüst csík viszont jól tapad. A ház nyúlánk, a széle 3 mm-es, a jó méretek 140x 71x9 mm. Az alsó érintők jól látható fehérek, + a világításuk erős, bevilágítás sehol. A kijelző a csúcs, extrém betekintési szög minden oldalról, elszineződés, bevilágítás sehol. Hihetetlen hogy napfényben háromnegyed fényerőn tökéletesen olvasható, a színei szépek,teltek. Akkumulátor 2500 mAh, éjszaka 1 sim 3g-vel 9 óra alatt 1%-ot merült. A bekapcsolt képernyő gyorsan zabálja az akksit (az ok: oroszok levakarták az akksiról a papírt, alatta az igazi érték, 1750 mAh :) ) Előlapi hagszóró átlagos, jól hallani az ellenfelet, a hátlapi viszont jó hangminőségű, erős, nincs dobozhangja. A mikrofon is hibátlan, jól hallanak. A GSM része is ritkaság, a hátlapon van az antenna, belül a testen meg a három érintkező. Stabil és erös így a jel, +korrekt módon szét lehetett választani a GPS és a WIFI antennát.
    A WIFI átlagos, a GPS talán az átlagnál kicsit jobb, magas házak között még nem próbáltam csak országúton, ott nem dobálta jelet, nem mászkált. Kamerához nem értek, csak a nálam lévő telókkal hasonlítottam össze, nekem egykutya, csak az előlapi jobb észrevehetően a többinél. 1A-s a töltője, 30 %-ról 2 óra alatt felnyomja.
    Ami nem tetszik: csak kb 70%-ban magyar és keveri mondatokon belül a nyelveket, röhejesen. Nincs noti led, OTG csak megtáplálva, a gesture meg csak legyezéssel visszahív, felvesz, csendesít, a többi meg rázással megy, primitív. Csak a füles hagerőt kellett maxra húzni, mert halk volt, hedszet szutyok. Meg nem tudom eltüntetni az üres sim slotot jelző tetves X-et a notibárról.
    Ja valszeg jól optimalizált a szoft, nincs akadás, lag, sehol. Én már az új V11-er rommal kaptam.
    Sorry a hosszért!

Új hozzászólás Aktív témák