Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz svgyula #69915 üzenetére

    Ja és azok akik nem tudnak fingani sem anélkül, hogy legalább három üzenőfalon meg 5 leveleező rendszeren lennének on-line mert "fontos" emberek :N (hiszen a disznóvágást is meg kell beszélni valahol, meg a láb gomáról is kell vitatkozni :D )

    Pedig pont az ilyen típusú felhasználóknak kell a multitasking és az 1, illetve inkább 2GB ram... Ők nem akarják "elveszteni" az éppen lefuttatott Google keresésük eredményét, miközben 2 levelet félig megfogalmaztak és éppen a Facebook-ok postolnak 4-5db fényképet a hétvégi bulizásról... Ennyi...

    A röhej: én pontosan úgy vagyok ezzel, ahogy Te is. Nálam is futni csak az fut, amit használok is, a többit kegyetlenül kilövöm. Az megint más kérdés, hogy én nem vagyok "poweruser", a telefon az esetek 90%-ban telefonra és sms-re van használva. Net is csak wifi-n van rajta és leginkább a leveleimet szoktam lekérni... (Odahaza és melóban is gép előtt ülök, így minden mást meg tudok oldani így is, nem szükséges a telefont "buzerálni".)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • kmarci25

    veterán

    válasz svgyula #69915 üzenetére

    Ahamm... Akkor csak azt mondd meg, hogy pl. egy Facebook app-ot, vagy egy Outlook.com appot hogy akadályozod meg, hogy induljon? Nekem fenn van a facebook is (kb. hetente egyszer használom, ahogy az outlookot is), aztán mégis fut egyfolytában a háttérben. A taskkilereket meg hagyjuk...
    Olyan alkalmazásom meg nekem is van, ami jó ha van, pl. a mobilparkolás ilyen, vagy a SmartTools. Kéthavonta egyszer kell, de akkor jó ha van. :K

    Csak, hogy legyen egy kis flame... ;] :))

    [ Szerkesztve ]

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák