Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgymac

    őstag

    válasz sbwolf #69233 üzenetére

    Mert már van tré-s előfizetésem (100% lebeszélhetőség, de most sem tudom elhasználni. A net lehetne nagyobb kicsit, de a következő csomag (500gb nettel) még a jelenlegi és a +1GB-s kiegészítő csomagnál is többe lenne). Plusz a nyári időszak közeledtével pedig jön a korlátlan, 32kbites trémobil internet korszaka (Nagyfaluban nem gond, ott van 3g, de Bp-től délre, 20 km-rel [Szigetszentmárton] elég ritkán van 3G jelzés a státusz sorban :) ). Voda nem játszik. Pannon sem kell, olyanom volt, de alig lehetett őket levakarni (mindent megtettek, hogy ne tudjam felmondani a netet, amikor már nem kellett. Sem név, sem igazolvány szám szerint nem találtak a "rendszerben". A sim kártya számát (+ a telefonszámot, amire az elfogyott a keret sms-eket küldték volna) meg én nem tudtam, mert otthon volt a routerre dugva az usb-s stickben (tartalék net volt, ha netán a tré adsl [majd optikai upgrade] bedöglene, ami évente 1-2 alkalommal azért előfordul). Talán inkább egy Inviteles adsl kéne, telefonnal 3,2e körül van, (1 év hűséggel; iptv-vel talán 5-től indul, de alig fél évet vagyok csak ott, április-október, hétvégénként, így az sem igazán éri meg). Bocsi, ha hosszú volt. Addig meg marad az any@zás a telefonmaffia szolgáltatók ajánlatai miatt...

Új hozzászólás Aktív témák