Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz b3t3rv #58766 üzenetére

    mennyi pénz?

    3.We don't accept payments for product 350$ or more by Paypal or by credit cards. payments for product 350$ or more must be paid by bank transfer or Western Union MoneyGram.

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • svgyula

    addikt

    válasz b3t3rv #58766 üzenetére

    Szia! Teljesen igazad van! Amikor a váltáson gondolkodtam azzal kezdtem, hogy fórumokat böngésztem, a kiválasztott esélyes telefonokról!
    A jiayu esett ki legelsőnek! Olyan nagyságú a fóruma amiben rengeteg, hiba feltárás, hiba megoldás, firmware javítás, komplett ROM csere. Tehát ha egy működő és minden belerakott "cucc" használható lenne nem kellene ennyit beszélni róla. Biztos van :K :F olyan akinek teljesen jól működik és ráadásul a "fan" körbe tartozik. De általánosságban egy magyar magyarul tudó átlag embernek úgy ahogy megkapja nem használható!
    Amúgy azt senki nem mondta pl. a jiayu készülékeket nem az európai piacra tervezték! Ezt az információt a kínai szállítótól kaptam. Elmondta azt is hogy ezt inkább a keleti régiónak szánták. Nincs és nem is fognak
    elérhetővé tenni magyar nyelvet. Az más kérdés, hogy van akinek sikerült átmókolni DE pl én nem ezzel akartam kezdeni. Nagyon tetszik a G5-ös telefonjuk! De annyit amennyiért a használható verziót árulnák nem ér! Tulajdonképpen a fémházon kívül semmi "extra" nincs benne a 200$-os riválisoknál! Azért valljuk be őszintén az az aluminium ház nem ér 100$-t.
    Nem lehúzásnak szántam :N ezek csak olyan információk amit úgy éreztem meg kell veletek osztanom.
    Ez nem teljesen ebbe fórumba tartozik de sokat ajnározták a motorola telefonját nos nekem ez kívülről teljesen olyan mint egy 3 évvel ezelőtti "ős" dizájner(szépen magyarul fonetikusan :K ) alkotása. Persze lehet csak sokat vártak a megjelenéssel közben mivel lett jobb kicserélték a belét :Y
    Csak azért az embereknek van egy olyan tulajdonsága hogy szeretik az újdonságot. Hiszen kivenne meg egy trabantot a hagyományos külsővel még akkor is ha a belsejében egy "szuper-hiper giga-miga HI-TECH" belső motor dolgozna. :N

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • Upo

    addikt

    válasz b3t3rv #58766 üzenetére

    Annak örülj ha még nem fizettél, menekülj! Csaló banda. Nem kerestél rá mondjuk itt?
    Hamisított, kamu specifikációs telefonok, irreálisan alacsony árak, vagy meg sem kapod vagy nem azt amit rendeltél. Volt akinek valami tégla vagy kő volt benne a készülék helyett, ha reklamálsz úgyis leráznak. Azért nem véletlen nincs paypal (vagy nem reklámozzák).

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák