Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apeelme

    addikt

    válasz citkar #36275 üzenetére

    Félreértettél, én tisztában vagyok vele csak szerettem volna tudni hogy mivel támasztod alá az állításodat.
    Egy 2GB RAM-al rendelkező tableten elvégeztem számodra egy tesztet hogy mennyire nincs értelme az egésznek:

    Jól látható hogy egy pár erőforrásigényesebb játékot futtatva elenyésző az igénybe vett RAM mennyisége. Az állításod pedig eléggé felületes szvsz, "(percekkel később) beeszi magát a ram-ba" és "teljesen játszhatóvá válik"? És ezen majd segít ha 2GB RAM lesz a készülékedben? Mert az majd gyorsabban "beetethető"? Ezt te sem hiszed el ugye? Törődj bele hogy egy szarul lefejlesztett app megvezetett.

    Egyetlen előnye van a nagy mennyiségű ram-nak méghozzá az hogy még több app ülhet egyszerre a háttérben inaktív, vagy aktív állapotban. Ez, a jelen alkalmazások ismeretében - és maradjunk a játékoknál - bátran kijelenthetjük hogy egy felesleges plusz, bár ha valaki hardcore gamer, és az az igénye hogy igenis csücsüljön a ram-ban vagy 8-10 izmosabb game akkor lelke rajta.
    A másik hogy mire oda jutunk hogy a játékok tényleg sokkal több RAM-ot felhasználhatnak majd, a készülékben lévő SoC már rég kiöregedett lesz és nem úgy fog futni ahogy a user elvárná...de legalább sok RAM-ja lesz.

Új hozzászólás Aktív témák