Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GIJoe

    addikt

    válasz madrac #35105 üzenetére

    Megint én vagyok a hülye hogy gyerekekkel veszekedem a 7végén felnőtt léttemre, de megtisztellek azzal hogy leírom :W
    Én nem hiszek, én gyakorlatban vittem véghez amit leírtam, mind a gariztatást, mind a készülék cserét.
    Mivel a minidealnél paypalal lehet fizetni, ezért ha nem válaszolnának akkor paypal védelmet veszem igénybe ami 45 nap. Szerintem joggal mondhatom hogy a Paypal a legbiztonságosabb vásárlás a neten. A fogadó számlaszáma be van regisztrálva, azaz (tudom mert kaptam sok pénzt én is paypalon) ha gebasz van úgy letiltanak mint a szél! Az aliexpress egy Vatera szerű Kínai izé, amiről kivonult a paypal mert minősítéseket lehet vásárolni, és igen sok gond volt vele. Ettől függetlenül és is vásároltam és fogok is csak kisértésű cuccokat. Nyomos indok nélküli tényszerű szókapcsolatot nem látom hogy bárhol is említettem volna. Nem rossz hely az ali, de van sok jobb olcsóbb alternatíva.
    Peace! :U

    crgriseus7: Olvasd el mit írnak, (google fordító ha nem megy az angol) minden esetre ha feltetted a csomagod, írd meg nekik a mail tracking numbert, nehogy az legyen hogy én azt mondtam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák