Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Ájvé #137247 üzenetére

    Nem xiaomi, hanem Honor. Adat van, azaz a hálózat jó, minden OK, filmet lehet nézni, vagy múltkor linux iso-t szedtem le, mert a PC-t lelőttem, az meg kellett másnap.
    De app-ot nem frissít, nem tölt le újat, csak wifin. 10 mb-ot sem. Neten rákeresve nem új hiba, de gugli leszarja ezt is, mint a rengeteg többi fost, amit belehánytak. Eddig nem volt para, tudtam, h nem működik, de most lett nagy adatcsomag, akkor miért ne azt használjam? Hát ezért..
    Mindjárt meglesem, h itt hotspotolva másik teló tud-e letölteni, hiszen az neki wifi. Mondjuk itthoni wifi is mobilnet, szal ha az lenne a baj, akkor látnám.

    ÁPDÉT.
    Végre volt egy oldal a nyeten, ahol tudták.. Hát berosáltok. Van olyan app, h letöltések. Nekem ez csak mappa volt (a fejemben), nem is gondoltam, h ez is app. Nah, ott a beállításokban kell engedélyezni a mobiladatot is...
    Mekkora poén, h ez ellent kellene mondjon a fentebb írtaknak? Ha chrome ezt a beállítást nézné, akkor nem jöhetett volna le a linux iso egy hete... Ehh, nem sokat vártam az androidtól, de meg tud lepni a rootságával... :(((

    Ájvé: jah, ilyen telefontisztító, meg tűzfal, meg akármik vannak. A tisztító jó, tűzfal értelmét nem látom, ha saját host fájlt nem lehet felrakni, akkor kuka.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák