Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz Donki Hóte #134354 üzenetére

    Te nagyon kifogtad maradjunk annyiban.
    Ezt a kamera forgatás-mikrofon problémát meg nem is hallottam még.
    Lányom is Samu fan, aztán csak odadörgölöm mindig amikor csodálkozik, hogy mot tud egy Miui, hogy te akartál ilyen szart :-) ( A5 2017)
    Volt 2simes samum ( galaxy grand 2) jó volt, de csak miután rootoltam és felraktam az Xposed-et.
    Gyári állapotban kevés volt.
    De az tény, hogy aki csak áttlagfelhasználóként használja annak "üzembiztosabb" egy samu.
    Én minden telefonom megunom 9-10 hónap alatt, addigra kihoztam amit lehetett belőle, szétmókoltam-hackeltem.Az első telefonom ami már 20hónapja megvan az a Note3.

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz Donki Hóte #134354 üzenetére

    gippazoid által magasztalt j5-öshöz kell is a dedikált micro sd slot, hiszen csak 16 GB tárhelye van egy B20-at is tudó Xiaomi 32,vagy 64 GB-jával szemben. A felbontása is jobb az utóbbinak. Akku 4000mAh, ami azonos használat mellett biztos hogy többet bír mint a j5-ben lévő. Ram is több jutott a sáomiba, 3, vagy 4 GB. Nem beszélve arról hogy olcsóbb is és minden paramétere jobb mint a kolléga által jelzett telefonnak. A béhúsz nélküli telefonokat hagyjuk, ez nálam is feltétel. A GPS rendesen működik, motorozás közben ezzel rögzítem az útvonalat, szóval ez pipa. A videó, hát én forgatom is mégis tudok telefonálni is pedig több mint 800 órája nem volt ujraindítva, szóval ez sem áll meg.
    A frissítések telepítése nem automatikus, szóval ez is mindegy, ill csak kifogás.
    A miui nekem is új, szokni kell. De testreszabhatóbb mint a samu touchwizz felülete.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák