Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz beg #109836 üzenetére

    Nagyon nehéz a döntés,

    - P70 a sajátom, a Lenovo az csak hozzám kapcsolódik :D kicsit olyan felköpök aláállok lenne, ha azt nem tartanám meg, de vannak fenntartásaim a cég jövőjét illetően... / de pl nekem aksiba nem hozza azt a badabummot /

    - Meizu M2, egy kicsit a kínaiak 6C-je :D ha lehet így fogalmazni, nekem bejött, a rendszer nagyon ott van, minden magyar, mindenhol igyekeztek, tényleg toppon van, MIUI kaliber, hardverileg viszont hátraléptek, ami jó hatással lehet üzemidőre nézve, kamera, kijelző top szinten / Tesztre kaptam, itthon nagyon jó árral fog startolni.

    - Xiaomi Redmi Note 2: árban bajnok, valószínűleg fejőstehén lesz a karácsonyi szezonra a Xiaominál, ha tudnak belőle eleget gyártani, mert ennyiért ez tényleg ott van.
    Kecses, jó fogású, szép készülék.

    Fenntartások megvannak, a kamera és a kijelző kapcsán voltak tévedések, nem tudom mi lett belőle /elsőre inkább a elégfasza kategória /, holnap sikerül tesztelgetni , fájó pont, de nincs még magyar nyelvű MIUI, habár a közösségi hype miatt ez szerintem napokon belül meglesz :) , hazai árazásról még nem tudok nyilatkozni

    Ja plusz infó, Redmi Note 2 - 16GB-ban is minden földi jó: infra / TV-vel még nem barátok / , microSD slot, ami nem megy a SIM rovására! és szerintem jobb is, hogy nem T-s a proci.

    Erőre jó, de szerintem a rendszer belenyúl az erőforrás kihasználásba / mondjuk azért van :D

    Szóval kemény dió.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák