Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palimre

    csendes tag

    válasz #32577792 #106485 üzenetére

    A használatával feltehetőleg semmi. A gond velem van. Illetve a Lenovo céggel, amelyik nem ad használati utasítást a telefonjaihoz.

    Mert nekem eddig nem volt okostelefonom, így nagy mértékben hiányoznak az alapok. Nehezen igazodom el rajta, annyira, hogy gondot okozott az első SMS elküldése. Aztán hosszasan kerestem azt, hogy a SIM kártyán lévő névjegyeket hogyan vegyem át a telefonra, hogy ha kártyát cserélek, akkor is megmaradjanak. Ezt végül megtaláltam. De egyelőre például nem találtam meg annak a lehetőségét, hogy az így átvett névjegyeket szerkeszteni is tudjam.
    Egyéb gondok: Szinkronizáltam a telefont a Gmail fiókommal, meg is jelentek az ottani címtár névjegyei a telefonon. Valahogy el is tudtam érni őket, de nem emlékszem, hogyan. Sőt egyszer, mintha szerkeszteni is sikerült volna, de fogalmam sincs, hogyan tévedtem rá erre a műveletre.
    Aztán az elején a képernyőm közepén volt az óra és perc, majd be tudtam állítani hozzá a tartózkodási hely adatot. Ez a képernyő valahogy elveszett, és nem tudom visszaállítani azt az állapotot.

    Most csak egyes ikonok vannak a képernyőn, amit balra-jobbra csúsztatgatva tudok nézegetni. De ezekkel is vannak gondjaim. Nem tudom, hogyan sikerült némelyiket könyvtárakba (folderekbe) rendezni, aztán hogyan sikerült kiszedni belőle egyeseket. Ráadásul az is előfordult, hogy amikor a Telefon ikont akartam megnyitni, akkor az a képernyő alján lévő csoportba került (ennek nem tudom a nevét), aztán rákattintva a megnyitás helyett visszatette a korábbi helyére, majd ezt játszotta velem oda-vissza, csak éppen használni nem tudtam. Sőt, egy darabig még a kikapcsolás sem segített.

    Nem sorolom tovább. Ezek azok a kezdeti lépések, amiket szívesen néznék át egy használati utasításban, de olyan nincs.Persze lehet mondani, hogy térjek vissza a hagyományos telefonomhoz, mert ehhez hülye vagyok :W , de nem szeretném ezt az utat választani. Szerintem disznóság, hogy a Lenovo cég megengedheti magának, hogy a kezdő felhasználókat egyáltalán nem támogatja. Valamit azért találtam az oldalukon: http://support.lenovo.com/us/en/products/phones/a-series/a5000?tabName=Solutions. Ez remélhetőleg segíteni fog egy-két dologban. De azért egyelőre rém dühös vagyok. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák