Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz nyuszi123456 #10102 üzenetére

    Kedves nyuszi!

    10 ezer (bocs, inkább 20k, mert sok van) ft-ért megválaszolom minden kérdésed, de biztos lesznek itt ingyért dolgozó önkéntesek is.

    (Amúgy ez a kérdés nem idevaló, hanem az android oprendszer topikjába.)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

  • feca81

    aktív tag

    válasz nyuszi123456 #10102 üzenetére

    néhány válasz:

    12) a b/g és a b/g/n wifi között mi a különbség?
    úgy tudom sebesség. egy "új" gyorsabb adatátvitel. az idézőjel azért van,mert már megvan pár éves. jelenleg csak helyi jálón van értelme,mert ritka a 10mb-esnél nagyobb kapcsolat. azt meg tudja produkálni a b/g is. részletesebben: http://hu.wikipedia.org/wiki/Wifi

    13) ha dübörög az internet az egyik sim kártyán, akkor a másik kártya nincs fenn a hálózaton? (mint amikor beszélünk az egyik sim kártyán, és a másik addig lekapcsolódik)
    de rajta van a hálón. ez a történet csak a beszélgetésre vonatkozik.magyarul ha az egyiken beszélsz,a másik lemászik, de ha egyiken netezel,ugyanúgy megy a másik. gondolj csak a simpla simkártyásokra.ha azon netezel,akkor is tudsz fogadni hívást. Viszon ha hívás jön,a netről lemászik!

    14) ahspa internet csak az egyik sim kártyán használható?
    igen,csak az egyik kártyán használható. ahol beteszed a simkártyát ott mutatja,hogy melyik képes rá.

    sajnos a többire nem tudom a választ. viszont a jó hír,hogy szinte mindenre létezik program! tehát valószínű,hogy tud lenni webszerver,és meg is tudja osztani a netet. utóbbi szinte 100%

    Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

  • HUNpusi

    csendes tag

    válasz nyuszi123456 #10102 üzenetére

    Én okoskodnék, ha lehet :)

    1-4: Találsz programot, akkor igen.
    5: Ezt most nem értem, a letöltés sebessége foglalhatja a háttértár írási/olvasási sebességét, így "lassíthatja" a telefont.
    6: Lásd 5.
    7: Jah, beírod böngészőbe, működik :DDD (nem tudom, hogy pontosan van-e rá, alternatívák vannak)
    8: Pl számítógép. Multitaskingot 1 magos cpu, és android 2 de még a régi WinMo 6 om is tud.
    9: De. Google. Gsmarena.com. Check them out.
    10: Gyártói garanciát írnak, ami ugye a telefon visszaküldéséből áll a vevőnek, ami vagy 20k Huf, abból meg lehet újat venni kb.
    11: A guminőre is vehetsz ruhát? Igen, csak kicsit fura. A védőfóliákat általában picit vagdalni kell, tökéletesen ritkán illik, de (ahogy hallottam) nem vészes.
    12: Wikipedia.
    13: Nincs tapasztalatom.
    14: Általában igen. Egyik Gsm, másik Gsm+Wcdma általában. (Másmilyet még nem láttam)

    Kérdéseid zöme nem konkrétan az android 4 rendszerre irányul (én lényegi /használati/ különbséget nem is tudok a 2 és a 4 között, aki tud írja le, kiváncsi vagyok) és nagy része a híres keresőoriás terméke által megfejthető.

Új hozzászólás Aktív témák