Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz ollie #60434 üzenetére

    Az SGS2 -mben volt egy SNS (Social Network Service) rendszeralkalmazás. Pontosan nem tudom, hogy mi célt szolgált, de mivel olyan volt az ikonja, mint a Facebooké, ezért biztos voltam benne, hogy jobb lesz nekem, ha az nincs a telómon. :)

    pikszel:
    Ezt akkor valóban benéztem. Mint írtam, nem tudok jól Angolul. Mentségemre legyen, hogy sztem nem helyes a megfogalmazás. Mobilhálózat esetén cell ID -nek hívják, de wifi hálózatoknál a kliens az SSID -t használja azonosításra.
    Mint ahogy előttem is írták, 4.4 -ben (de ezek szerint már a 4.3 -ban is) van egy ilyen lehetőség. Pontosan a helyazonosítás a célja. A lényege, hogy ilyenkor a készülék nem áll át automatikusan a hálózatra, de be tudja azonosítani. Tudomásom szerint, ez még kikapcsolható a beállítások egy külön menüpontjában.
    Az utolsó kérdés csak egy kérdés volt részemről. De sztem van némi alapja, mivel egyes gyártók (pl. Samsung) külön opciót ad a kijelző állapotától függő wifi kezelésre. Az más kérdés, hogy Neked van -e rá szükséged.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák