Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz atillaahun #6749 üzenetére

    Ez az IntelliCover borzalmas. Jó lenne, ha minden működne benne, ami a felületén jelezve van. Helyette 1x-2x lezár, felold, csak épp semmit nem ér, ha 5 perc múlva már régesrég nem fut a program, és minden beállítást meg kell neki adni még egyszer, hogy legalább egy újabb kipróbálás erejéig megint működjön.

    És ha rámegyek a program részletekre, szürke nem csak az adatok eltávolítása gomb, hanem a leállítás és az eltávolítás is! WTF?

    Szóval, nekem is van egy összetett kérdésem, ami tulajdonképpen három...

    1. Van olyan ebből az auto screen-on-off appból, ami nem hulladék?? És felold egy idő után, zsebből kivéve..

    2. Csak 512 megával akar mindig mindent kidobni a háttérből a rendszer?

    3. Vagy pedig a rendszer ennyire nyögvenyelős, hogy bármilyen komolyabb funkciót csak erős hekkelés árán lehet benyomorgatni? Olyan nehéz lett volna 2-3 szintű futtathatóságot hozzáadni, hogy 1. háttérben rendesen duruzsolhassanak, működjenek rendesen a push-t használó cuccok is? 2. aminek bizonyos eseménykor kell csak elindulnia, tegye is meg, aztán leállhat stb. Ez az első alkalom, hogy komolyan felidegesített az Android, és megkérdőjeleztem modernsgét - pedig direkte kivártam a 4.0.3-ig való fejlődését, és csak akkor vettem meg az első készülékem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák