Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #79335424 #84028 üzenetére

    Akkor ideje hogy újra kipróbált, androidon, mert kétablakos ;) Ugyanaz a bajom nekem is és ugyanezért nem használok én sem ES-t vagy Intézőt: nem kétablakos. Nekem azok már nagy ikonok, én sokkal kisebbeket szeretek, és amikor kerestem, először csak az X-Plore-ban kaptam meg (mondjuk ez így pont nem igaz, mert rögtön a TC-t kerestem és próbáltam, csak azt nem ennyire egyszerű és jó használni.)
    Szög egyszerű LAN keresés és beállítás, ugyanez igaz a felhő tárhelyekre, ha fizetsz érte akkor lehet használni wifi-file megosztásra (én ezzel szoktam másolni másoknak/másoktól), és web böngészőből lehet fel-le töltögetni rá fileokat (pl. lehet úgy, hogy zip-be összerakja a dolgokat és egy file-t tölt le a sok kép helyett). Valamint, ha engedélyezed, akkor a böngészőből indítva is bekapcsolja a megosztást a programban, kilépve pedig kikapcsolja, nem kell hozzányúlni az eszközhöz. Azonos wifi hálót használva persze. Valami push technikát használ hozzá, leírja az oldalán.


    (#84031) Dottore Azt várhatod :D ;) Számomra ez teljesen jó, így nem próbálok ki mást :)
    Nem kell egymást meggyőzzük, mindenki azt használ amit szeret, én ezt :D

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák