Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Mr Dini #77450 üzenetére

    Viccelsz? A ZP999 novemberben jelent meg. Ki foglalkozik ilyen ősrégi telóval? Előbb lesz rá IOS, mint Android M. :) Egyébként is szkeptikus vagyok a funkciót illetően. Egyszer úgy jártam, hogy csörgött a teló, közben kiírta, hogy a "hívóalkalmazás sajnos leállt". De azért csörgött tovább, csak nem jelenített meg semmit, amivel fogadhattam volna a hívást. Kiderült, hogy egy Robotparancsban véletlenül aktívan felejtettem egy force szenzor forgatást. A híváskor épp fekvőben volt a teló. A force nem engedte fordulni, a kínaiak viszont elfelejtettek fekvő nézetet készíteni a hívásfogadó felületnek. Szted egy fél képernyős méretre mit fog reagálni?

    Szerk: nincs mihez hozzáadnom. A tárcsázó alkalmazás a szám uri -val kikiabál egy fogalmamsincsmilyen intentet és ha nincs kijelölve alapértelmezett hívóalkalmazás, akkor megjeleníti azokat az alkalmazásokat, amik (SZERINTE) a meghírdetett intentet kezelni tudják. A Robot jobban tudná kezelni, mint bármelyik, csak nincs a listában, mert nem hívóalkalmazás. A tárcsázóban kéne átírni a kiküldendő "üzenetet".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák