Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz #79335424 #59290 üzenetére

    +Bozek
    Nem olyan nagy falat ez már :N Elszaladt a technika...Arra amire petymeg akarja használni, egy két éves akkor felső kategóriás telefon is bőven elegendő...(lenne)
    Tisztellek és becsüllek, hogy beleástad magad a könyvekbe,,mert minden megszerzett tudással több lesz az ember, de szvsz. ezt nagyon ritkán teszik meg az emberek, és nincs is mindig rá szükségük...Mint ahogy pc-re sincs szükség ehhez a feladathoz...Értem, és tökéletesen megértem petymeg kérését...
    Két évvel ezelőtt az asszonnyal nyaraltunk....csupasz seggel egy szál telefonnal a tengerparton összedobtam a családnak egy videót (HTC oneX ) Nem jobb egy ilyet átdobni egy linkel a családnak nyaralás közben, mint egy fotó mappát?
    Nem kell hozzá sem pc, sem premiere.....de még (pc)movie maker sem...csak egy telefon...(szűrők, croppolás, vágás, minden alap feladat adott volt a ONe X-en gyárilag)

    (Hozzáteszem, a munkám része hogy premiere-el PS-al, Edius-al, AE-el dolgozgatok,,de hiszem hogy az adott app, nem igényel előképzettséget)

    Szóval ezeknél a 4 magos "csodatelóknál" már csak az értelmes szoftver szab határt...

    a 3 perces videót a ONE X kb 15 perc alatt lerenderelte (igaz "kisháááádéééében*1280x720") ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák