Új hozzászólás Aktív témák

  • KuCu_155

    tag

    Call Meter 3G HELP :(

    Beállítottam mindent ahogy a http://www.droidground.hu/2011/08/hogyan-tartsuk-kordaban.html linken is volt szépen végigzongoráztam .
    Tarifám T-mobile Én cégem tarifa 3800ft-os előfűzetés ez lebeszélhet t-mobilos hálózaton . T-mobile percdíjak 18 Ft , más hálózatokba 25 Ft . Perc alapú számlázás (60/60)
    Létrehoztam 3 tarifát 30/20/70 számokra . Egyedül a a 30-ba állítottam be keretet 3800ft ami ugye lebeszélhető egység ár a kereten belül 0Ft és a percdíj 18Ft , számlázási időszak pipa .
    Utána létrehoztam a szabályokat ugyan úgy 20/30/70 Tarifánál kiválasztottam és elmentettem ott gondolkozott is egy sort .
    A problémám a következő kimenő hívások mind a 3 nál 0% 0 Ft amikor a beállítás előtt ebben a hónapban már bőven minden irányban telefonáltam és nem látja nem írja ki :@ a naplóknál meg igen :@ pont ahol kellene számolnia a keretet meg ,hogy hány forintnál is járok oda nem ír semmit XD

    Bejövő hívásokat meg azonosítja rendesen és a naplóknál is odaírja.
    Kimenő hívásokat nem sorolja sehova nem is számolja pedig minden beállítás szerintem jó :S

    :)

Új hozzászólás Aktív témák