Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz #64638144 #168980 üzenetére

    Na megnézném, hogy ki az aki aktívan 8000 féle weboldalt böngész rendszeresen. :D

    AtHoS: Nem tudom mi abban az ingerszegény, hogy Androidot használok és nem veszek feleslegesen egy PC-t?! PC annak való aki nem csak tartalmat fogyaszt, hanem készít is. Ide vehető a munka is. Egyébként holt fölösleges, tulajdonképpen kiváltotta már a számítógépet több eszköz, ami jobb is az adott téren. Alapvetően ez még mindig Android topik, így nem tudom hogy jönne ide a PC. Ha valakinek kell a jelszókezelő PC-n is, az összesnek van PC-s kliense is, így ez is megoldott. Safeincloudnak is. Az, hogy mondok valamit, hogy létezik, csak ötször annyiba kerül, azzal nem mennék semmire. Nyilván ha drágább, akkor nem választom. És nem 10-20%-ról beszélek, hanem többszörös felárról. Szóval ha így veszük a Sticky nem jó alternatíva lenne kiváltani. Az 1 user - 1 eszközt azért írtam, mert nekem ez releváns, nyilván nem érdekel a családi stb. ha nem használnám ki, nem tudom mi nem volt ebben érthető? De túl lett tárgyalva ez is már, ha neked a Sticky jó használd azt, nekem nem felel meg, mindenkinek más felel meg.

    Mielőtt tovább gondolnád, volt PC-m, suli mellett kellett az AutoCAD miatt, játszottam rajta, Linuxot párhuzamosan használtam rajta stb. Operát is ismerem, bár már semmi köze az akkori dolgokhoz már. Egy idő után feleslegessé vált és elavult, így kellett volna másikat építeni, de ez elmaradt. Egyáltalán nem hiányzik, Androidon azért nem vagyok alap felhasználó. Streaming és videók nézése TV-n megy (Google TV Chromecast van mellé), játszani már nem játszok, de konzol elég lenne rá. Tervben volt az elmúlt 10 évben, hogy lehet veszünk egy alap laptopot, de ezidáig sem történt meg, mert felesleges lenne. Tipikusan egy évben, ha egyszer - kétszer kellene, emiatt nem veszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák