Új hozzászólás Aktív témák

  • Tav-Csoves

    őstag

    válasz Mcrazy #146359 üzenetére

    Elnézesed kérem, a Syncronyze ultimate appot észre sem vettem. :Y
    Nos ez egy nagyon jó programnak ígérkezik, úgyhogy tuti, hogy ezt fogom használni.
    Köszönöm szépen az ajánlást! :R

    Viszont sajnos a root joggal bíró telefonom a mai nap bedobta a kulcsot, tégla lett. Elfáradt.
    Megpihenni tért. :D
    Nem lehet bekapcsolni, és a töltést sem veszi fel. Ezen nem is csodalkozom, hiszen már eléggé régi darab volt. (LG p880)

    Viszont ha már így alakult, elővettem egy másik kevésbé régebbi Android-őskövületet, egy Tanix TX3 mini-t (2gb ram 16Gb mem) és rajta lévő szoftvert sikeresen frissítettem 9-es droidra. :D
    Ezt meg kellett lépnem, mert a Syncronyze ultimate app nemes egyszerűséggel I/O errort tolt, amikor az idokep ftp szerverével akart volna kommunikálni.
    Saját Tomato ftp szerveremmel - rt-ac56u Freshtomato v2019.4 - meg lazán lepacsizott...
    Most viszont az új 9-es droiddal jól megy.

    Szóval a dolog a következő képen kezd megoldódni :C

    Auto Clicker percenként rányom a TinyCam programban futó rtsp folyam snapshot gombjára. Ekkor legenerálódik egy jó felbontású jpg a main stream-ből. Ekkor a megjelenő jpg-t levadássza a Synchronize ultimate a beállított mappában, hogy aztán percenként egy <-> irányú szinkronizációval feltöltse a legújabb képet az ftp.viharvadasz.hu ftp szerverre.
    Tiszta sor... :B

    Viszont mivel ez egy tv box :DDD és nincs rákötve tv, mert nem mezné senki, így meg kellene oldani egy 4. program használatát, egy remote Desktop képében...

    A Teamviewer pár éve kiverte nálam a biztosítékot, miután észlelt valamilyen üzleti felé felhasználást :U és elkezdett tiltani random 10 percekre. :(

    Az Anydesk jó megoldás lehetne, de sajnos hiába létesít 10:10 arányban kapcsolatot, nem megy az egér/Touchscreen, és így kb mint egy döglött hintaló, és marék lepkefing. :U

    Az Airdroid felé AirMirror-on keresztül egészen jó a kezelés, a kép átvitel gyenge, de legalább működik, jól kezelhető a távoli felület.
    Csakhogy 10:1 ha egyáltalán felcsatlakozik.
    Előbb elvisz engem az Elvis egy koncertkörútra, mintsem hogy ez fellépne.

    Tudsz/tudtok ajánlani egy jó Android remote controllt?
    Jó lenne ha működne
    Android-Android
    Windows 10-Android
    viszonylatokban.
    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák