Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabopeter73

    csendes tag

    válasz kurtuzov #54145 üzenetére

    Hát a borítékra az vagyon írva, hogy visszaküldés esetén - de lehet ez csak a postára vonatkozik, ha nem venné át a címzett a küldeményt - a rotterdami címre kell küldeni.
    A hivatkozást köszönöm, majd meglesem.

  • szabopeter73

    csendes tag

    válasz kurtuzov #54145 üzenetére

    Pár nappal ezelőtt itt a fórumon írtam, hogy az alábbi gondom van a tablettel:

    "Olyan gondom van a tegnap érkezett cube u27gt tablettel hogy a kijelzőjén egy idő után elmegy a kép vagyis fehér háttér keresztbe hosszában fekete vonalakkal csíkokkal. Ilyenkor a kijelző nem reagál csak kikapcsolni lehet. Visszakapcs után kiszámithatatlan idő után a probléma ismét előáll."

    Két levélváltás után - miután fényképet küldtem nekik és a youtubéra is felraktam videót kérésükre a helyzetről - az alábbi levelet kaptam a kedves tinydealtól:

    1. Remove the battery and restart the device.
    2, Press the power key and the volume""+"",enter to factory mode ,select clear eMMC when it is in off status.
    3, Display cable defect, please replace another cable.
    4. Display screen is defective, please replace another display screen.
    5. Return it for repair service.

    Most akkor mi van?

    Ad 1. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán el lehet-e távolítani az akksit, sőt abban sem vagyok biztos, hogy én le tudnám-e szedni a hátulját fizikai károsodás nélkül, ugyanis nem látok rajta olyan helyet, ahol meg lehetne bontani a tabletet.

    Ad 2. Oké azt értem, hogy ez lehet a factory reset - legalábbis gondolom - de ez erre a típusra vonatkozik, vagy minden androidos eszközre érvényes? Testvérem mondta szintén, hogy csináljak rajta egy ilyet, de ő mintha többlépcsős, bonyolultabb eljárást említett volna.

    Ad 3. és 4. Ez most komoly, hogy a garancia ideje alatt én gondoskodjak a kábel, vagy a kijelző cseréjéről?

    Ad 5. Ezt jól értem, hogy az utolsó lehetőség, hogy visszaküldöm szervízelni?

    Olyan fel sem merült bennük, hogy kicserélnék, pedig szerintem ez volna az alap, vagy rosszul gondolom.

    Az első két pont vonatkozásában tud valaki tanácsot adni?

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák